Ankara Hastaneleri ve Tesisimizin Sunduğu Olanaklar

ankara lüks manzaralı kızılay yüksek residans residence kiralık ev cankaya 3 + 1 06ev rental house başkent üniversitesi hastanesi hacettepe ankara güven hastanesi memorial medicana medipol medical park

Ülkenin tam merkezinde, herkesin kolayca ulaşabileceği, modern ve her keseye uyan seçenekleri ile başkentimiz Ankara tam bir hastane kampüsü. Buradaki seçenekler ülkenin hiç bir yerinde yok. Doktorlarımız çok ilgili ve hastaneler iyi donanımlı. Şimdi bunlara kısaca bir göz atmadan önce tesisimizdeki hastane için gelen, tekerlekli sandalyeli ve engelli misafirlerimize göre hazırlanmış bazı ufak detaylardan bahsedeceğim.

Tesisimizin girişinde tamamı ile engelli misafirlerimize uygun yapılmış bir holümüz, tekerlekli sandalyenin kolayca tırmanabileceği rampalar ve görme engelli misafirlerimiz için imkanlarımız bulunmaktadır. Asansörümüz 8 kişilik olup nerede ise sedyeyi bile içine alabilmektedir. Garajdan özel giriş imkanı bulunmaktadır. 

Tam merkezde olan tesisimiz en belirgin hastanelere en fazla 5 dakika uzaklıkta olup, şehir hastanelerine 10 dk uzaklıktadır. Toplu taşım araçlarına ve metroya ise 2 dakika yürüme mesafesindedir.

Başkent Üniversitesi Hastanesi

Başkent Üniversitesi Hastanesi tesisimize yalnızca 400 metre mesafededir. Bu hastaneden birçok misafirimiz vardır. Konum olarak hastaneye en yakın tesis bizim tesisimizdir. Birçok doktoru ile iyi ilişikiler içerisinde olup, buradan devamlı misafirlerimiz gelmektedir. Gönül rahatlığı ile gelebilirsiniz. Hastane tam teşkilatlı olup, ilk böbrek nakli yapan ünlü doktor Mehmet Haberal’ın kurmuş olduğu hastanedir.

Güven Hastanesi

Güven Hastanesi, Ankara’da 1974 yılında Dr. Ahmet Küçükel ve Dr. Aysun Küçükel tarafından kurulmuş özel hastanedir. Ankara’nın ikinci özel hastanesidir. 2016 yılı itibariye 48 bölüm, yaklaşık 150 doktor ile hizmet vermektedir. Seçkin bir hastane olan Güven, tesisimize araba ile 5 dk mesafededir.

Medicana Hastanesi

2008 yılından bu yana dünya standartlarında sağlık hizmeti sunan Medicana International Ankara Hastanesi, başkentin tüm sağlık hizmetlerini tek çatı altında toplamayı başarmış, sağlık sektöründeki önemli yatırımlardan biridir. 20 bin metrekare kapalı alana sahip, modern teknolojisi ve teknik özellikleriyle dünyanın sayılı özel hastanesi arasında yer alan Medicana International Ankara Hastanesi başkent Ankara ve çevre bölgeler dahilinde Organ ve Doku nakli, Radyasyon Onkolojisi, Medikal Onkoloji, Kardiyoloji, Kalp Damar Cerrahisi, Tüp Bebek, Nükleer Tıp, 24 saat acil sağlık hizmetleri ve Hemodiyaliz hizmetlerini bünyesinde toplayan ilk özel hastanedir. İleri Tıp Uygulamaları ve Güçlü Hekim Kadrosu ile Öne Çıkmaktadır. Tesisimize yalnızca 7 dk mesafededir.

Ankara Şehir Hastanesi

Ankara Şehir Hastanesi, Türkiye’nin Ankara şehrinde yer alan bir hastanedir. 2019’da açılan hastane, 3.704 yatak kapasitesiyle ülkenin en büyüğüdür. Tesisimize 10 dk mesafede olan bu nadide eser, umarım yolunuz düşmez ama tüm heybetiyle sizi bekliyor.

Hacettepe Üniversitesi Hastaneleri (HÜH), Hacettepe Üniversitesi Tıp Fakültesi’nin eğitim-araştırma hastanelerinden oluşan ve Hacettepe Üniversitesi’nin Sıhhiye yerleşkesinde üniversitenin tıp fakültesiyle karşı karşıya bulunan, tam teşekküllü bir hastaneler kompleksidir. Bu kompleksi şu hastaneler oluşturur:

  • Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi
  • Hacettepe Erişkin Hastanesi
  • Hacettepe Onkoloji Hastanesi

HÜH’nin kuruluşu, Çocuk Sağlığı Enstitüsü ve 150 yataklı Hacettepe İhsan Doğramacı Çocuk Hastanesi’nin 8 Temmuz 1958’de Prof. Dr. İhsan Doğramacı tarafından hizmete açılması ile başlamıştır. 1966’da, günümüzde Hacettepe Erişkin Hastanesi haline gelmiş “Tıp Merkezi Hastanesi” hizmete girmiştir. 1993’te ise Hacettepe Onkoloji Hastanesi poliklinik hizmetleri verecek şekilde açılmış, Haziran 2005’te de yataklı servisleri hizmete girmiştir.

Bende şahsen bu okulun mezunu olup, herkese tavsiye ederim. Özel indirimler sunmaktayız. 

Diğer Hastaneler

Şehrimizde birbirinden farklı birçok hastane olup genel olarak çoğu iyi şekilde hizmet vermektedir. Tercihlerinizi yaparken deneyimli kadromuzdan destek alabilir, karşılıksız bir şekilde doğru yönlendirme alabilirsiniz. Saygılarımızla…

Ankara Kızılay günlük kiralık ev daire 06ev Rental House konum olarak tam merkezde yer aldığından kolayca ulaşım sağlayabilirsiniz.  

Umarız sağlığınız hiç bozulmaz…

06ev Rental House / M.S.

Call Now Button