Dünya düzeni ve kural farklılıkları?

Tüm dünyada insanlar öncelikle kendilerine ek gelir olması için evlerini, odalarını ya da karavanlarını kiralıyorlar. Bu arza karşılık daha uygun konaklama ihtiyacı olan diğer insanlarda onların evlerini kiralıyor ve ucuz şekilde konaklıyorlar.

Bunun toplumlarda gayet basit bir paylaşım tipi olduğu ve normal karşılanacağı düşünülür. Türkiye’de ise bunu yaptığınız zaman farklı durumlarla karşılaşabilirsiniz. Sebep ise ülkemiz tehditlere çok açık ve sınırlarımız kontrolsüz. Buda bizi aşırı sıkılaşmaya itiyor. VE sonrasında ne ile karşılaşıyoruz. KBS yani namı diğer kimlik bildirim sistemi zorunluluğu.

Bu sayede kötü niyetli biri sizin evinizde kalıcak ve yakalanacak. Ancak şunu unutmamak lazım, kötü niyetli bir kişi çok kolay istediği evi uzun süreli kiralayabilir. Demek istediğimiz şudur ki, Amerika’dan, Avrupa’dan gelip burada bunlarla karşılaşırsanız size anlamsız gelebilir, çok haklısınız ancak burada bu sizin faydanıza. O yüzden unutmayın ülkemiz cennet, gelin uğrayın. Tatile bekleriz…

günlük kiralık ev ankara, çankaya, kızılay otto loft, 06ev rental house, ottoloft.com

Call Now Button