SSS / SIKÇA SORULAN SORULAR


1- Daireleriniz hangi bölgede?
Dairelerimiz Ted Üniversitesi yanında Kızılay Meydan’dan Kolej metro istikametine giden cadde (ZİYA GÖKALP) üzerindedir. Hemen yanında Kolej metrosu yer alır. Navigasyona Ted Üniversitesi yazabilirsiniz.

2- Dairelerinizin yeni mi, banyoları nasıl?
Dairelerimizin mülkleri kendimize ait olduğu için masraf yapmaktan kaçınmıyor ve sizlere tamamen yeni banyo ve mutfak sunabiliyoruz.

3- Daireler farklı / kötü amaçlı kullanılıyor mu?

Daireleri asla kendini pazarlayan insanlara, uygunsuz tavır halinde ki kişilere, konuşmayı bilmeyenlere vermiyoruz. Bu sizin güveliğinizi maksimum düzeye çıkartır. Kısacası basit bir face control yapıyoruz.

4- Dairelerde konaklama süresi 24 saat midir?
Çok karşılaştığımız bir konu konaklama süresi 24 saat değildir, gün içinde yada gece kaçta girilirse girilsin, çıkış saati ertesi gün 11.00 dır. Ekstra süre istenirse konuşulabilir, duruma göre ücret dahilinde ya da ücretsiz uzatılabilir.

5- 50 liraya konaklayabilir miyim?
Bir dairenin aylık kirası minimum 1200 lira civarıdır, elektrik-su-gaz-internet vs gibi giderler, üzerine reklam giderleri konunca bir dairenin min. günlük masrafı 70 TL dir. Bu durumda 50 liraya daireye tutabileceğinizi düşünmeniz mantıksız olacaktır. Ya da farklı bir durum söz konusudur.

6- O kadar para vereceğime otele giderim?
15-20 m2 bir otel odasına verilecek para 120 m2 bir eve verilecek paradan daha az olmalıdır ki biz otel odalarından daha düşük ücret talep etmekteyiz çoğu zaman. Bir de hangi otele gittiğin önemli. Ankara’da 1500 lira gecelik otel odasıda var; kız arkadaşınla, eşinle, dostunla gittiğinde kavga edip, paranın çalınacağı 120 liralık otel odaları da var. Tercih tabiki de sizin.

7- Biz kimiz?
Ekip olarak özel okul mezunu, üniversiteyi bitirmiş, ingilizceyi iyi derecede bilen vasıflı kişileriz. Her türlü sorunlarınıza en hızlı ve etkin biçimde çözüm bulabiliriz.

8 - Kredi kartı ile konaklama yapabilir miyim?
Bizi arayıp sizi özel ödeme sistemimize yönlendirmemizi talep edebilirsiniz.


SSS / SAÇMA SAPAN SORULAR1- Anahtarı nasıl alacağız?
Anahtarı size elden vericez tabiki, eğer geç saatte geliyorsanız bunu belirtip size özel bir hazırlık yapmamızı talep edebilirsiniz.

2- Evlerinizin içinde kamera var mı?
Evlerimizin içinde kamera yoktur. Salonda yoktur, banyoda yoktur, yatak odalarında yoktur, mutfakta yoktur. Ayrıntılı yazmak zorunda kalıyorum; çünkü bu sorularla komik ve absürd olsada arada sırada muhatap oluyoruz.

3- Devamı soruldukça gelecek.

İPTAL POLİTİKAMIZ

Katı: Gelişten 1 hafta öncesine kadar hizmet bedelleri hariç %50 para iadesi
-Misafir giriş yapmamışsa temizlik ücretleri her zaman iade edilir.
-06ev.com hizmet ücreti iade edilmez.
-Konaklama ücretleri (ücretini ödediğiniz toplam gecelik fiyat) aşağıda belirtilen durumlarda iade edilebilir.
-Herhangi bir taraftan şikayet olması durumunda, giriş tarihinden itibaren 24 saat içinde şikayetin 06ev.com'a bildirilmesi gerekir.
-Gerekirse, 06ev.com tüm anlaşmazlıklarda aracılık yapar ve son kararı verir.

1) %50 ücret iadesi almak için, iptal işlemi giriş tarihinde kaydın yerel giriş saatinden (veya belirtilmediyse 15:00'dan) yedi tam gün önce yapılmalıdır, aksi halde para iadesi yapılmaz. Örneğin, giriş cuma günüyse, önceki hafta cuma günü giriş saatinden önce iptal etmeniz gerekir.

2) Misafir 7 günden kısa süre önce iptal ederse konaklama yapılmayan geceler için para iadesi yapılmaz.

3) Misafir gelir ve erken ayrılmaya karar verirse, konaklama yapılmayan geceler için para iadesi yapılmaz.

ANKARA'NIN EN İYİ HİZMETİ

DOĞRU YERDESİN
HEMEN KİRALA


HEMEN ARA 0505 999 7 999

KAÇ KİŞİSİN
A SINIF BİR YER Mİ İSTERSİN, YOKSA ORTALAMA MI?

Call Now Button
WhatsApp chat