SSS / SIKÇA SORULAN SORULAR


1- Hangi bölgede yer alıyorsunuz?
Dairelerimiz Ankara merkezi Kızılay'ın iki bölgesinde bulunmaktadır. İlk tesisimiz Demirtepe metrosunun, diğer tesisimiz ise Kolej metrosunun hemen yanındadır. İki taraftanda Kızılay Meydanına ulaşmak yürüyerek yalnızca 5 dk mesafededir. Yaklaşık 350 metredir.

2- Dairelerinizin yeni mi, banyoları, mutfakları nasıl?
Dairelerimizin mülkleri kendimize ait olduğu için masraf yapmaktan kaçınmıyor ve sizlere tamamen yeni banyo ve mutfak sunabiliyoruz.

3- Daireler farklı / kötü amaçlı kullanılıyor mu?

Daireleri asla kendini pazarlayan insanlara, uygunsuz tavır halinde ki kişilere, konuşmayı bilmeyenlere vermiyoruz. Bu sizin güveliğinizi maksimum düzeye çıkartır. Kısacası basit bir face control yapıyoruz.

4- Dairelerde konaklama süresi 24 saat midir?
Çok karşılaştığımız bir konu konaklama süresi 24 saat değildir, gün içinde yada gece kaçta girilirse girilsin, çıkış saati ertesi gün 11.00 dır. Geç çıkış seçenekleri mevcuttur, bunlar ekstra uzatma durumunda size ikinci gün ücreti yansıtmak yerine daha makul imkanlar yaratır.

5- O kadar para vereceğime otele gitsem?
15-20 m2 bir otel odasına verilecek para 120 m2 bir eve verilecek paradan daha az olmalıdır ki biz otel odalarından daha düşük ücret talep etmekteyiz çoğu zaman. Bir de hangi otele gittiğin önemli. Ankara’da 1500 lira gecelik otel odasıda var; kız arkadaşınla, eşinle, dostunla gittiğinde kavga edip, paranın çalınacağı 120 liralık otel odaları da var. Tercih tabiki de sizin.

6- Biz kimiz?
Ekip olarak özel okul mezunu, üniversiteyi bitirmiş, ingilizceyi iyi derecede bilen vasıflı kişileriz. Her türlü sorunlarınıza en hızlı ve etkin biçimde çözüm bulabiliriz.

7 - Kredi kartı ile konaklama yapabilir miyim?
İsterseniz tesise gelince fiziki, isterseniz bizi arayıp mail order formunu talep ederek önden yapabilirsiniz.

8- Anahtarı nasıl alacağız?
7/24 anahtar teslimi için hazır olan bir arkadaşımız sizi bekliyor.


İPTAL POLİTİKAMIZ

Katı: Gelişten 1 hafta öncesine kadar hizmet bedelleri hariç %50 para iadesi
-Misafir giriş yapmamışsa temizlik ücretleri her zaman iade edilir.
-06ev.com hizmet ücreti iade edilmez.
-Konaklama ücretleri (ücretini ödediğiniz toplam gecelik fiyat) aşağıda belirtilen durumlarda iade edilebilir.
-Herhangi bir taraftan şikayet olması durumunda, giriş tarihinden itibaren 24 saat içinde şikayetin 06ev.com'a bildirilmesi gerekir.
-Gerekirse, 06ev.com tüm anlaşmazlıklarda aracılık yapar ve son kararı verir.

1) %50 ücret iadesi almak için, iptal işlemi giriş tarihinde kaydın yerel giriş saatinden (veya belirtilmediyse 15:00'dan) yedi tam gün önce yapılmalıdır, aksi halde para iadesi yapılmaz. Örneğin, giriş cuma günüyse, önceki hafta cuma günü giriş saatinden önce iptal etmeniz gerekir.

2) Misafir 7 günden kısa süre önce iptal ederse konaklama yapılmayan geceler için para iadesi yapılmaz.

3) Misafir gelir ve erken ayrılmaya karar verirse, konaklama yapılmayan geceler için para iadesi yapılmaz.
Call Now Button