Transfer Hizmetleri: Esenboğa Havalimanı, Otobüs Terminali, Tren Garı

kızılay günlük kiralık ev 06ev ankara en uygun güvenilir kaliteli çankaya transfer havalimanı esenboga tren otobus

Dairelerimiz Ankara’nın merkezinde Kızılay’da bulunur. Kızılay başkentteki bütün trenlerin, metronun, otobüslerin ana kalkış noktasıdır. Ulaşım çok kolaydır.

Esenboğa Havalimanı Transfer: Özel hizmet isteyen misafirlerimiz için Esenboğa’dan sizin istediğiniz saatte, özel şöförümüz tarafından karşılanırsınız. Şöförümüz elinde isminizin yazılı olduğu bir tablet ile sizi karşılar. Kağıt kullanmayarak çevreyi korumaya özen gösteriyoruz. Daha sonra sizi talep ettiğiniz şekilde aracımız tarafından alınarak adresimize kadar getiriyoruz. Transfer talebinde bulunurken lütfen nereden geldiğiniz, uçuş numarası ve saatinizi bize bildiriniz.

Otobüs Terminali Transfer: Otobüs terminalinde yine bize önceden bildirmiş olduğunuz perona kadar gelerek hazır bulunan şöförümüz sizi otobüsten iniş anından evinize kadar, güvenli ve konforlu bir şekilde getirir. Karşılama metodları havalimanında olduğu gibidir.

Tren Garı Transfer: Başkente yeni yapılan tren garı ile sağladığınız ulaşımlarda, her ne kadar dairemize çok yakın olsanızda isteğiniz doğrultusunda şöförümüz tarafından alınarak evinize kadar gelebilirsiniz.

Biz transfer işinde ekstra bir kazanç elde etsekte şehri bilen misafirlerimizin toplu taşım olanakların mümkün olduğunca faydalanması taraftarıyız. Tabiki ülkemizdeki taşıma altyapısının çok oturmaması ve günümüzde yaşanan olumsuz örnekler; özel transferi tercih eden misafirlerimizin de haksız olmadığını gösteriyor.

Ankara’daki en iyi konaklama hizmetini alabilmek için size bir telefon kadar yakınız. 06ev.com olarak Ankara’daki günlük, aylık ve yıllık konaklama hizmetlerinde 2006’dan beri yanınızdayız.

Call Now Button