06ev Rental House olarak gönüllü kuruluşlarla olan işbirlikleri?

06ev Rental House refugees

06ev Rental House refugees

Firmamız olarak özellikle uluslararası kuruluşlar ile irtibat halindeyiz. Mükemmele yakın hizmet anlayışımız ve referanslarımız özellikle de Türkçe dışında İngilizce, Rusça ve Almanca konuşan personellerimiz ile tercih sebebi olmaktayız.

Çalıştığımız kuruluşlar UN United Nations (BM Birleşmiş Milletler), EU European Union (AB Avrupa Birliği), EP European Parliament (AP Avrupa Parlamentosu), ICMC International Catholic Migration Commission (UKGK Uluslararası Katolik Göç Komisyonu) ve birkaç adet daha sivil toplum kuruluşu ile işbirliğimiz vardır.

Kuruluşlar başlık olarak katolik vs gibi terimler içerse de genel olarak faaliyet alanları ortadoğu bölgesidir. Siyasi, dini hiçbir kaygımız ve tarafımız olmadan zor durumlarda olan insanlara yardım eden tüm kuruluşlara kapımız açıktır.

Örnek olarak verebileceğim son iş birliğimiz Amerikan Başkanı Donald Trump tarafından çıkarılan yasa kapsamında 7 ortadoğu ülkesi vatandaşlarının mülteci ve diğer sebeplerle Amerika Birleşik Devletlerine giriş hakları kaldırılmıştı. Bu kapsamda UK Uluslararası koruma sahibi olan kişiler transit geçiş yaptıkları yada bir süre ikamet ettikleri ülkelerde elde olmayan sebeplerden ötürü kalmak zorunda kalmışlardır. İşte bu noktada Amerikan yargısı bu yasaları iptal edene kadar mülteciler için barınma ihtiyacı doğmuştur.

06ev.com olarak UN ve ICMC ile işbirliği yaparak Iraklı bir anne ve 2 çocuğunu 15 gün boyunca evimizde misafir ettik. Bu süreç dahilinde Amerikan elçiliği ve çeşitli kurumlardan da ailemize ziyaretler olmuştur. Bu tarz süreçlerle ilgili bize ulaşabilirsiniz.

Call Now Button