Dikkat, Dikkat bizim ev fotoğraflarımızı kullanan işletmeler ve kişiler var. Taklitlerimizden sakının.

Bizi tercih ettiğiniz için çok teşekkür ederiz, ama dikkatli olmanız gereken konular var. Yıllardır bizim dairelerimizin fotoğraflarını kullanan ve defalarca şikayet etmemize rağmen kullanan işletmeler veya şahıslar mevcut. Sizin bu kişilerden zarar görmemeniz için bunları sizinle paylaşıyoruz. Bu kişilerin reklamları genelde Ankara’da ama İstanbul, İzmir, Antalya, Adana gibi şehirlerde de benzerlerine şahit olduk.

Misafirlerimiz için bir çok emek harcayarak hazırladığımız daireler, kötü niyetli kişilerce insanları kandırmak için kullanılınca üzülüyoruz tabiki. Zarar görmemeniz için yer vermek istedik. Fotoğrafların yanında adımızada bir şekilde kullanan işletmeler tespit ettik. Hepsi için gerekli şikayetleri yaptık.

-sahibinden.com denetim mekanizması çok eksik ve herkes sistemde istediğini yapabiliyor. Defalarca şikayet edip, sahte ilanları kaldırtmamıza rağmen bu kişiler asla sistemlerinde uzaklaştırılmadı.

-hurriyetemlak.com sorunlar bu site içinde geçerli olsada, yinede sahibinden.com ‘dan çok daha güvenilir.

Aşağıda bu ilanlardan bazılarını görecekseniz. 06ev Rental House olarak sadece Ankara’da günlük kiralık ev, daire ile ilgilenmekteyiz. Otto Loft olarak ise Ankara’da 2 şubemiz ve Almanya’da 2 şubemiz bulunmaktadır.

Bu yarışmacımız bizi Ankara’dan kopyalamış

Diğer yarışmacımız İstanbul Şişli’den

Bu yarışmacımız ise İstanbul Bakırköy’den

And the other nominee is from İstanbul Mecidiyeköy

Evet, birde Anadolumuzdan Adana’dan geliyor

Son olarakta toplu olarak bir görseli var.

Aynı şehirde bizim haberimiz olmadan dairemizi kullananda varmış. Cinlere, perilere kiralıyorlar heralde 🙂

Call Now Button